iHerb.com - Customer Questions & Answers
Your preference has been updated for this session. To permanently change your account setting, go to My Account
As a reminder, you can update you preferred country or language anytime in My Account
checkoutarrow
US
iHerb Customer
February 14 2020
Почему при выборе доставки Новой почтой пишет "Вид доставки недоступен. Пожалуйста, внесите изменения в Вашей корзине для выбора указанного перевозчика." Можно ли как-то получить этот товар НП? Может я неправильно указываю какие-то данные?
iHerb Customer
February 15 2020
Best Answer
Можно, у меня все без проблем оформилось. Правда у меня корзина была свыше 40$, возможно в этом проблема.
0
0
Report Abuse
iHerb Customer
February 15 2020
Не понимаю что нужно сделать. Давайте вопросы теперь буду задавать я. 1. Все ли в порядке с доставкой моего заказа? 2. Придет ли он на указанный мною адрес?
0
0
Report Abuse
iHerb Customer
February 15 2020
Доброго дня. Ви пишете, як питання до покупців, що вже купили продукт. До "корзини" покупці відношення не мають. Це до підтримки iHerba. Хоча підтримка у них або про-кацапська, або взагалі така, яка не розрізняє Україну і рашку: бо у питанні як щодо доставки на Донбас (а є ще окупований Донбас) мені рекомендували кацапський сервіс BoxBerry - типу він працює через рашу і все ОК. Помилку видає, скоріше через криворукість ІТ iHerb які не вірно підтягли модуль НП (хоча ІТ НП взагалі через раз тестують свою писанину). Щодо вибору доставки у відділення НП - в мене таке було (бо воно в них глючить трохи), і видає, що недоступно. В такому разі вибирайте опцію "Кур'єрська доставка ПН", але якщо зручно отримувати у відділенні, а не прив'язуватися до зустрічі з кур'єром, то в адресі доставки (вже в самій доставці) вказуйте номер відділення і населений пункт. Отримаєте у відділенні (або кур'єр туди передасть (може дзвонити до Вас для підтвердження передачі у відділення), або відсортують в депо перевезення на відділення, якщо читають стикери. В будь-якому разі доїде). Я таким способом отримав 5 посилок. Нормально доставляють, 5-7 днів з моменту замовлення. Зверніть увагу: - при вартості замовлення більше 40уе - доставка взагалі буде безкоштовна, аж до Замовника. - при вартості більше 100уе, або більше 5кг - доставка даним способом буде недоступна - при вартості більше еквів. 100еур - будете оформляти і сплачувати послуги розмитнення (400-600грн) та митні збори - якщо буде декілька посилок до 100уе, але вони прибудуть в Украіну в один день (одним рейсом) - митниця буде працювати із загальною сумою всіх посилок - тому є "шанс" потрапити під розмитнення всіх посилок. "розтягуйте" посилки в часі - 3-4 дні. Гарних покупок. Слава Україні!
0
0
Report Abuse